• 0216 342 41 66
  • bilgi@stilltercume.com

Prensibimiz, müşterilerimize kaliteli hizmetin yanı sıra, ekonomik bir hizmet vermektir.

Uzman yeminli tercüman kadromuzla, faaliyete geçtiğimiz günden itibaren en iyi hizmeti sunmayı, bilgi ve deneyim bakımından yeminli mütercim tercümanlarla birlikte ana dilde,her dilde ve her alanda siz değerli müşterilerimizin tercüme ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaktan gurur duyarız.

Still tercüme , çağdaş, kaliteli güler yüzlü hizmet anlayışı ile Türkiye’nin ve dünyanın özel ve kamu sektöründe yazılı,ardıl (sözlü),simültane çeviri alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Still çeviri hizmetleri, müşterilerine en iyi seviyede hizmet verebilmek için günümüzün tüm teknolojik araçlarından faydalanmaktadır. Bu anlamda gerekli yazılım ve donanım altyapısı müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak yapılandırılmıştır.

Still çeviri hizmetleri, hukuk çeviri,teknik çeviri,tıp çeviri,medikal çeviri,mühendislik çeviri,akademik çeviri,sözlü çeviri, simültane çeviri ve bunun gibi bir çok alanlarda profesyonel çevirmenlerden oluşan 60 dilde, 650 kişilik uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat daimi kurye, e-mail, faks ve kargo ile istenilen zaman ve sürelerde ayrıcalıklı çeviri hizmeti sunmaktadır.

 

Hedeflerimiz

STİLL TERCÜME BÜROSU, müşterilerinin sektör,kurum ve ürünlerine göre,uzman kişilerce ve terminolojisine uygun bir şekilde karşılanması gereken, her türlü yazılı ve sözlü tercüme ihtiyaçlarına, tüm dünya dillerinde cevap vererek bu alanda referans kabul edilen global bir Dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Still Tercüme, sektöründe marka olma hedefi olan, ulusal ve uluslararası bireysel, kurumsal tercüme hizmetleri sağlayan bir Türk firmasıdır. Sunduğu kaliteli hizmet, tamamen uluslararası normlara uygun iş akışı ve hizmet çeşitliliğiyle beraber, çalıştığı kurumların vazgeçemediği bir iş ortağıdır. Ülkemizin uluslararası arenada artmakta olan adımlarını sistemli ve doğru bir biçimde yansıtabilmek amacıyla eğitimli, çağdaş bir kadro ve güncel donanım, teknolojik birikim ve gelişmiş teknik temele dayalı sağlam bir altyapıya sahip bir firmadır.

Misyonumuz

İş dünyasında zamanın bir adım önünde yer almanın avantajlarının bilincindeyiz; bu nedenle misyonumuzu en kısa sürede, kusursuz hizmet vermek olarak belirledik. Firmamız bünyesindeki tüm çalışanlar genel kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini esas almışlardır.

İlkelerimiz

Profesyonel bir ruh ve amatör bir heyecanla kurulan firmamızın en önemli ilkesi ‘kalite’dir. En yüksek düzeyde kaliteyi yakalayabilmek ise titiz, özenli, bilinçli bir çalışma ve doğru, hızlı, güvenilir bir hizmetten geçer. Firmamız üzerinde çalıştığı tüm belge ve dökumanlarla ilgili kesin bir gizliliği esas alır. Ticari, özel, kurumsal bilgiler, ticari ilişkiler ve biçimleri vs. tam bir gizililik içerisinde ele alınır. Müşterimizin haberi ve izni olmadan, çalıştığımız kişi ve kurumlar referans sayfamızda dahi yer alamaz.Firmamız, tercüme süresini en aza indirmek, maliyeti düşürmek ve hiç bir yanılgı veya hataya meydan vermemek amacıyla kendine özgü ve benzersiz bir çalışma sistemi geliştirmiştir.

12

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Firmamızın merkezi İstanbul’dadır. Türkiye genelinde tüm illere ve bütün dünya ülkelerine tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercüme ve belgenin niteliğine göre e-mail, kurye, kargo yada posta yolu ile hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Çalışma saatlerimiz hafta içi her gün 09:00-18:00, Cumartesi 09:00-13:30 saatleri arasında, sabit ve gsm telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Pazar günleri ve mesai saatleri dışındaki saatlerde 7/24  GSM numaramızdan ve online olarak bize ulaşabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Ayrıntılı bilgi için sitemizi inceleyebilir veya müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilirsiniz.

irtibat bilgileri