• 0216 342 41 66
 • bilgi@stilltercume.com
Yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerimiz, üniversitelerin ilgili alanlarından mezun, yurtdışında master yapmış, her biri kendi alanlarında uzman tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.
 • Çeviri Dilleri
 • Çeviri Proje Yönetimi
 • Yazılı Çeviri
 • Akademik Çeviri
 • Hukuki Çeviri
 • Tıbbi Dilleri
 • Medikal Çeviri
 • Teknik Çeviri
 • Otomotiv Çeviri
 • Ticari Çeviri
 • Web Site Çeviri
 • Yeminli Tercüme
 • Noter Resmi Onaylar
 • Sözlü(Ardıl) Çeviri
 • Simultane Çeviri
 

PROFESYONEL ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Çeviri hizmeti verdiğimiz diller,o lisanda en az lisans ya da yüksek lisans diplomasına sahip uzman çevirmenler tarafından yapılır. Her bilim dalı için o konuda ihtisas sahibi tercümanımız tarafından çeviriniz özenle hazırlanır. Eksiksiz, hatasız, zamanında bir çeviri istiyorsanız doğru yerdesiniz…

NOTER ONAYLI YEMİNLİ ÇEVİRİ

Tüm dillerde noter onaylı yeminli tercüme hizmeti veriyoruz. Diploma, transkript, doğum belgesi, nüfus kayıt örneği, ehliyet, vekalet, sözleşme, tapu, banka hesap cüzdanı, sabıka kaydı, adli evraklar, resmi belgeler, ticari evraklar,ihale dosyaları, pasaport gibi tüm resmi onay gerektiren tercümeleri zamanında teslim ediyoruz.

NOTER ,APOSTİL VE TASDİK GEREKTİREN EVRAKLARINIZIN TAKİBİ ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

ACİL ÇEVİRİ

Çok fazla aciliyet gerektiren bir çeviri ihtiyacınız varsa riske girmeyin. Kısa sürede yüksek çeviri kapasitemiz ile çok büyük çevirileri bile istenilen makul süreler içerisinde kontrolünü de yaparak teslim etmekteyiz.

AKADEMİK ÇEVİRİ

Üniversite lisans, yüksek lisans, dr., doç., prof. düzeyinde tüm bilim dallarındaki, akademik çalışmalar için aslına uygun, akademisyen anlatıma sahip, kaliteli çeviri hizmetini geniş tercüman kadromuzla sunuyoruz. Tez ve ödev çevirilerinde öğrenci ve asistanlara özel fiyatlarımız için bizi mutlaka arayın.

TEKNİK ÇEVİRİ

Teknik bir anlatıma sahip, çok fazla teknik ve kendine özgü terimler içeren belge, katalog, kılavuz vb. dokümanların tercümesi o konuda uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu tip teknik çevirilerde hem yabancı dile ilişkin hem de belgenin içeriğine ilişkin birçok kaynak kullanılarak tam ve doğru tercümeyi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

KONSOLOSLUK ÇEVİRİLERİ

Vize başvuruları için konsolosluklar tarafından istenen tüm belgelerin tercümesi, yeminli tercümanlarımız tarafından titizlikle hazırlandıktan sonra mühürlenip imzalanarak teslim edilmektedir. Konsolosluklara veya yabancı ülkelerdeki resmi birimlere yazılacak tüm yazılar da, tarafımızdan hazırlanmaktadır.

HUKUKİ ÇEVİRİ

Tüm hukuki konularda, Şahıslara, avukatlara, Hukuk bürolarına, adliyelere, yabancı ülkelerin hukuki mercilerine yönelik çeviri hizmetimiz, hukuk alanında uzman ilgili dili anadil seviyesinde bilen tercümanlarımız tarafından verilmektedir.

TİCARİ ÇEVİRİ

Fatura, akreditif, ticari anlaşmalar, distribütörlük, bayilik, ithalat, ihracat, banka teminat mektubu, bilanço gibi tüm muhasebe dokümanları, ticari yazışmalar, ihaleler, raporlar, finans ve bankacılık işlemlerine ait tercümeler ticari terimlere hakim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

TIBBİ ÇEVİRİ

Bu hizmetimiz genel olarak tıp, eczacılık, kimya alanlarına giren tüm çevirileri kapsamaktadır. Biyokimyasal araştırmalar, tıbbi ürün, lisans ve patentleri, uzman raporları, ilaç patentleri, prospektüsler, laboratuvar testleri, diş hekimliği, anestezi, halk sağlığı, klinik raporları v.s.

SÖZLÜ ÇEVİRİ

Özel ihtisas gerektiren alanlar da dahil olmak üzere tüm konularda geniş tercüman kadromuzla sözlü (ardıl) tercüman taleplerinizi hızlı çözümlerle zamanında karşılıyoruz.

SİMULTANE ÇEVİRİ

Simültane, ciddi bir eğitim ve deneyim gerektiren bir çeviri dalıdır.Her alanda ve her dilde simültane tercümede uzman kadromuz hizmet vermeye hazırdır.İşimi asla şansa bırakmam diyenler için 24 saat hizmetinizdeyiz.

EDEBİ VE SANATSAL ÇEVİRİ

Makale, kitap, roman, sanat eserlerine ilişkin dokümanlar, tarihi eser, bilgi ve belge açıklamaları ile ilgili tercümelerde anlam bütünlüğü ve ilgili yabancı dilin kültürünü bilmek çok önemlidir. Bunu biliyor ve tercümeleri özenle hazırlıyoruz.

WEB SİTESİ ÇEVİRİ

Web sitesi bir kurumun kendini hedef kitleye tanıtabilmesi açısından çok önemli bir atılımdır.Bir web siteniz var veya hazırlatıyorsunuz. Türkçe haricinde başka diller de olsun istiyorsunuz? Çok uygun birim fiyatlar ile sitenizi onlarca yabancı dil için yayınlayabilir ve tüm dünya pazarlarına yerel dillerle ulaşabilirsiniz. Bini aşkın web sitesi tecrübemizle, siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmak için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.